BiP Messenger

Sohbet
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 141 MB
  • Version 3.25.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Lifecell Ventures Cooperatief U.A.
Mobil cihazınızda kullanabileceğiniz kaliteli bir sohbet uygulaması ile karşı karşıyasınız.

Mobil cihazınızda kullanabileceğiniz kaliteli bir sohbet uygulaması ile karşı karşıyasınız. 

BiP uygulaması tüm dünyanın kullandığı bir iletişim uygulaması olarak karşımıza çıkan ve ücretsiz olarak indirilen mobil uygulamadır. BiP?te arkadaşların ile sınırsızca mesajlaşır, fotoğraf ve video gönderir, konum paylaşırsın. Sevdiklerin ile kurabileceğin gruplar sayesinde topluca konuşursun. BiP?te, çok iyi bir görüntülü ve sesli arama deneyimi yaşarsın. BiP?li tüm arkadaşlarınla ve ailenle harika bir ses ve cam gibi görüntüyle konuşursun, üstelik ücretsiz. BİP uygulaması kullanmayan kişilerle bile sohbet edebilirsiniz. 

BiP Keşfet, farklı kanallar üzerinden yaptığın işlemleri tek bir alanda toplar. Hayatını kolaylaştırırken sana eğlenceli içerikler sunar, istediğin ürün veya hizmetleri satın alabilmeni sağlar. Örneğin; sporla ilgilenen biriysen, BiP Spor, Sergen ile 10 Numara Muhabbet gibi kanallarını; magazinle ilgiliysen BiP Magazin?i takip edersin. 

BiP Messenger uygulaması geniş bir alana sahip olan kaliteli bir uygulama olması sebebiyle sizlerin seveceği tarzda bir uygulama olup sizleri mutlu edebilecek bir uygulama olarak karşımıza çıkar. 

Daha Fazla Göster
BiP Messenger indir
DİĞER SÜRÜMLER