BiP Messenger

Haberleşme
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 141 MB
  • Version 3.25.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Lifecell Ventures Cooperatif U.A
Android mobil cihazınız ile telefon rehberinizde bulunan tüm kişiler ile ücretsiz sohbet edebileceğiniz bir uygulama ile karşı karşıyasınız.

Android mobil cihazınız ile telefon rehberinizde bulunan tüm kişiler ile ücretsiz sohbet edebileceğiniz bir uygulama ile karşı karşıyasınız.

Whatsapp uygulamasına benzerliği ile dikkat çeken BiP Messenger uygulamasında sevdikleriniz ile saatlerce ücretsiz sohbet etmenin keyfini çıkartın. Uygulamamız tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamayı kullanırken her hangi bir ücret talebi bulunmamaktadır. Uygulamayı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirdikten sonra aktif olarak kullanmak için mobil numaranızı uygulamaya girin ve telefonunuza gelen şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. 

Sizde BiP Messenger uygulaması ile arkadaşlarınız ile anlık mesajlaşın ve uygulamanın sizlere sunduğu farklı emojiler ile mesajlarınızı süsleyin. Whatsapp uygulamasında bulunan çevrim içi, görüldü görülmedi özellikleri ve dahası da BiP Messenger uygulamasında sizleri bekliyor. Sizde sohbet etmek için kendinize farklı bir uygulama arıyorsanız BiP Messenger uygulamasına ücretsiz sahip olun.

Türkiye'ye özel mesaj emojiler ile kendinize has mesajlaşma uygulamanıza sahip olun ve istediğiniz kadar sohbet edin. Sık sık sohbet ettiğiniz arkadaşlarınızı favorilerinize ekleyebilir ve anında o kişinin sayfasına ulaşabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
BiP Messenger indir
DİĞER SÜRÜMLER